Çevrimdışı Ödeme Seçenekleri

Kredi/banka kartı veya internet bankası hesabınız yok mu? O zaman bize şu şekilde ödeme yapabilirsiniz:

Eğer Hindistan’da yaşıyorsanız, aşağıdaki banka hesabına para transferi yapabilirsiniz:

  1.  ICICI Banka Hesabımıza Doğrudan Mevduat

Yararlanıcı Adı: P.D.R. Solutions FZC

Yararlanıcı Adresi: F-20, Business center 1,

RAK Free Trade Zone, Ras Al Khaimah,

United Arab Emirates, P. O. Box 16113

Banka Adı: ICICI Bank Limited

Banka Adresi:Sagar Avenue, S.V Road, Mumbai 400 058

Hesap No.: 001105022959

IFSC Kodu: ICIC0000011

Swift Kodu: ICICINBB011

  1. Çek yada Talep Taslağı Gönderin

Mumbai, Hindistan’da ödenebilecek şekilde belirtilen miktarda Hint Rupisi için ödenebilir bir çek yada talep taslağı hazırlayın ve Müşteri kullanıcı adınız (E-Posta adresi) veya Müşteri ID’niz ile aşağıdaki adrese gönderiniz:

Çek üzerindeki isim: P.D.R. Solutions FZC

Adres :

Acme ITech Park, Old Nagardas Road, Next to Andheri Subway, Andheri (East), Mumbai, 400 069, India.

Mumbai’da ödenebilir olmayan çekler hesabınıza hemen eklenmeyecektir ve ödenilen miktar banka hesabımıza geçtikten sonra eklenecektir. Talep taslakları , Sipariş Ödemeleri veya çekler hesabınıza 1 iş günü içerisinde geçecektir.

Not:

Hesabınıza eklenen fonlar bizim bankalarımız yada aracı bankaların tahsil ettiği uygun harçlara tabidir. Eğer bu harçlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sales@tr.bluehost.com adresine mail atarak ticket oluşturarak Muhasebe ekimizle iletişime geçmeniz yada support@tr.bluehost.com’a E-Posta gerekmektedir.

Banka havalesi yaparken şirketinizin veya müşteri kullanıcı adınızın gönderici kısmında olduğuna emin olun. Havale işlemini tamamladıktan sonra lütfen sales@tr.bluehost.com’a e-posta atın. E-postada, havale ayrıntılarını, müşteri kullanıcı adınızı, firma isminizi, transferin yapıldığı tarihi, transfer edilen ücreti ve Banka hesap numaranızı belirtin. Transfer ettiğiniz miktarı ancak sizden bu bilgileri içeren e-postayı aldıktan sonra kabul edebiliyoruz.