Para İadesi Politikası Nasıldır?

Bluehost Türkiye tarafından sunulan bütün hosting ürünlerinde 30 gün para iade garantisi sunuyoruz.

Bu ürünler:

  1. Paylaşımlı Hosting (Tekli veya Çoklu Alan Adı)

  2. Bayi Hosting

Hosting ürününüz için 30 günlük para iade garantisini kullanmak isterseniz lütfen öncesinde yedekleri almayı unutmayın. Sonrasında, Bluehost Türkiye hesabınızdan ürünü silin. Lütfen silme işleminin ürün alındıktan itibaren 30 günlük süre içinde yapıldığından emin olun. Geri iade Bluehost Türkiye hesabınıza kredi olarak yansıtılacaktır.

VPS ve Özel Sunucularda 30 gün içinde ürünü sildikten sonra destek talebi oluşturarak silme gerekçenizi bize iletmeniz gerekiyor. Geri iade talebi sunucudan kötüye kullanı/spam aktiviteleri yapılıp yapılmadığı kontrol edildikten sonra işleme alınacaktır.

Lütfen belli hosting ürünlerinde (Paylaşımlı tekli ve çoklu hosting ürünleri) para iadesinden sadece bir kere faydalanabileceğinizi unutmayın. Örnek olarak, belirli bir domain ile alınan tekli hosting paketini alır ve 30 gün içerisinde ürünün silip geri iade alırsanız aynı domain ile tekrar alınan tekli hosting paketinde ikinciye geri iade garantisinden faydalanamazsınız.

Dijital sertifikalar için para iade garantisi süresi 25 gündür.

Krediyi banka hesabınıza çekmek için “Fon Çek” talebinde bulunabilirsiniz. Fon çekme işlemleri 14 iş gününde tamamlanmaktadır.